Hakkımızda

GİZEM SİGORTA 1990 yılında Mehmet HIDIROĞLU tarafından Gaziantep’te kurulmuştur.
OYAK Sigorta Gaziantep Acentesi olarak kurulan firmamız 1998 yılına kadar OYAK sigorta 1998 yılından 2002 yılına kadar AXA OYAK sigorta olarak faaliyetine devam etmiştir.

 2002’den bu yana, Gaziantep AXA Sigorta Acentesi olarak GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİNİ kimseye kaptırmayıp rakipsizliğini ispatlamıştır.
Kaliteye önem veren ve hızlı çözüm üretme prensibinde olan firmamız 2013 yılında ALLİANZ Sigortayı da bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.
Mehmet HIDIROĞLU 2013 yılında kızı Gizem TÜTÜNCÜLER İLE ORTAKLIK kurarak firmasını aile şirketi haline dönüştürmüştür.
Firmamız ortaklarından Gizem TÜTÜNCÜLER önce Gaziantep üniversitesi işletme fakültesini daha sonra Marmara Üniversitesi FİZİK bölümünü bitirip  baba mesleğini devam ettirme kararı vererek 2013 yılında mesleğe adım atmıştır.
Firmamız hayat sigortaları, Bireysel emeklilik, sağlık sigortaları, kurumsal (yangın, nakliyat, makine kırılması..v.b) sigortalar,Araç sigortaları, konut sigortaları, Deprem (dask), sorumluluk sigortaları gibi birçok branşta hizmet vermektedir.
Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerinin her zaman yanında olmuş, her türlü problemine çözüm odaklı yaklaşım sergilemiştir.
Hedefimiz müşterilerimizi neyi, neden satın aldığı konusunda bilinçlendirerek ,  en az risk ile hayatlarına devam etmelerini sağlamaktır.
Tecrübesi, güvenilirliği ve uzman kadrosu ile GİZEM SİGORTA zor günlerde her zaman yanınızdadır.

Whatsapp hattı için tıklayınız. Axa Sigorta Sitesi için tıklayınız. Allianz Sigorta Sitesi için tıklayınız.